De betere cruise-reisbureaus & -shops in België

Waar kan ik het beste een cruise boeken of reiskoffer vinden? Onze tip: bezoek een ervaren cruisereisbureau. Zij zorgen voor vlucht, pre-night hotel, transfers, de betere kajuit of suite, het juiste cruiseschip en ook rederij dat aan je wensen voldoet en zij zijn bovendien op de hoogte van alle nieuwste cruiseaanbiedingen.

» Bekijk alle cruisebureau's
Adres Naam Website
>Wilrijk, 2610
Platanenlaan 6
Robins Travel Wilrijk Uniglobe https://robinstravel.uniglobe.be/contact
Antwerpen, 2018
De Keyserlei 44
WATS Reizen CruisAway http://www.cruisaway.be/
Antwerpen, 2018
Mechelsesteenweg 62
ATC Cruises Antwerpen http://www.atccruises.be/
Arnhem, 6811
Rijnkade 12
Feenstra Rijn Lijn Riviercruises https://feenstrarijnlijn.be/
Assebroek, 8310
Businesscenter Katelijnepoort, Baron Ruzettelaan 7 / 1
Travel Expert Evelyne Honorez Brugge https://www.evelynehonorez.be
Beerse, 2340
Gasthuisstraat 11
Amigo Reizen Beerse https://www.amigoreizen.be/nl/
Berchem, 2600
Fruithoflaan 23 bus 2
Travel Design Selectair Berchem https://traveldesign.be
Beveren, 9120
Yzerhand 9
Joly Travel http://www.jolytravel.be
Boechout, 2530
Nijverheidsstraat 17
Lauwers Reizen & Groepscruises http://www.lauwers.be/
Bornem, 2880
Boomstraat 54
Bornem Travel Selectair http://www.bornemtravel.be/
Brugge, 8000
Korte Zilverstraat 6
Asteria Expeditions Cruises http://www.asteriaexpeditions.be/
Brussel, 1190
Av. Victor Rousseaulaan 149
All Ways Brussel http://www.all-ways.be/nl/
Deinze, 9800
Emiel Clauslaan 95
Travel Lounge by Xperience Deinze https://www.travel-lounge.be
Deurne, 2100
Turnhoutsebaan 30
Svelta Badkleding & Lingerie http://www.svelta.be/
Dilsen, 3650
Bergerkampstraat 7
ELERS Reisburo http://www.elersreisburo.be/
Gent Sint-Amandsberg, 9040
Antwerpsesteenweg 916
Begonia Reizen Gent Sint-Amandsberg http://www.begoniatours.be/nl/aanbod-reizen.aspx
Haacht, 3150
Werchtersesteenweg 115
Mira Tours & Cruises Haacht http://www.miratours.be/vakantie-cruises/index.php
Hasselt, 3500
Kempische Kaai 9
Sarlee Reizen Hasselt http://www.sarlee.be/
Hasselt , 3500
Havermarkt 29
LINX Fashion Hasselt https://linx-fashion.be
Hasselt , 3500
Kuringersteenweg 343
Vossen Fashion Hasselt - Kuringen https://vossen.be
Hoogstraten, 2320
Vrijheid 131
Amigo Reizen Hoogstraten https://www.amigoreizen.be/nl/
KAPELLEN, 2950
CHRISTIAAN PALLEMANSSTRAAT 14
Sedona Travel Selectair Kapellen http://www.sedona.be/
Knokke, 8300
Dumortierlaan 96
Class Travel Knokke http://www.classtravel.be/#over_ons
Kortrijk, 8500
Stationstraat 15 bus 15
Vivatours Kortrijk http://vivatours.be/
Kortrijk, 8500
Stationstraat 15 bus 15
Vivatours Kortrijk Selectair https://vivatours.be
Lanaken, 3620
Stationsstraat 56
White Sun Lanaken http://www.whitesun.be/
Londerzeel, 1840
Kerkstraat 26
Walter & Co Selectair http://www.walterenco.be/
Merelbeke , 9820
Zwijnaardsesteenweg 11
Travelness Selectair Merelbeke http://www.travelness.be/nl/vakantie/
Merksplas, 2330
Leopoldstraat 53
Reizen Noorderkempen Merksplas https://reizennoorderkempen.be/nl-be/ontdek-ons-cruise-aanbod
Oostende , 8400
Torhoutsesteenweg 449
Azuriet Oostende & Cruise Plus Partner http://www.azuriet.be/
Ronse, 9600
Hospitaalstraat 4
Begonia Reizen Gent Sint-Amandsberg Lochristi http://www.begoniareizen.be
Schilde, 2970
Turnhoutsebaan 97
Schoeters Reisbureau Schilde https://reizenschoeters.be
Schilde, 2970
Turnhoutsebaan 532
Travel Zone Schilde https://www.travel-zone.be
Sint-Amandsberg Gent, 9040
Antwerpsesteenweg 916
Begonia Reizen Gent Sint-Amandsberg http://www.begoniatours.be/nl/aanbod-reizen.aspx
Sint-Martens-Latem, 9830
Latemstraat 16
Travel Lounge by Xperience Sint-Martens-Latem https://www.travel-lounge.be
Sint-Niklaas, 9100
Grote Markt 72
Cruise Plus St.Niklaas http://www.cruiseplus.be
Sint-Niklaas, 9100
Grote Markt 72
De Cauwer St.Niklaas www.reizendecauwer.be
Tienen, 3300
Beauduinstraat 44
Check in the World Selectair Tienen https://checkinfortheworld.be
Tongeren, 3700
Luikersteenweg T-FORUM 151 bus 16
Vossen Fashion Tongeren https://vossen.be
Turnhout, 2300
Gasthuisstraat 39
De Ville Fashion Trunhout https://www.devillefashion.be
Turnhout, 2300
de Merodelei 81 bus 6
Compass Reizen Turnhout https://www.caractere.be/nl/point-sale/compass-nv
Veldegem, 8210
Torhoutsesteenweg 355
Vandamme Reizen Veldegem Brugge http://www.ilovecruises.be
Vilvoorde, 1080
Maubeugelaan 4
Go For Cruise Groepscruises http://www.goforcruise.be/nl/
Vilvoorde, 1800
Maubeugelaan 4
Present Travel Vilvoorde http://www.goforcruise.be/nl/
Wilrijk, 2610
Platanenlaan 8
Footprints https://footprints.be/over-footprints/
Zandhoven, 2240
Langestraat 49
Van Loock Reiskoffers https://www.vanloock.com
Zulte, 9870
Staatsbaan 8 a
Inter-Sun Reizen Zulte Selectair https://inter-sun.be/nl-be/bekroond-tot-beste-reisagent-van-het-jaar-2019
Oceania Cruises, heerlijke belevenis
Meer info
Holland America Line
Meer info
Go For Cruise
Meer info
ATC Cruises Antwerpen
Meer info

Schrijf je in voor de nieuwsbrief van CRUISE & STYLE!