Spitsbergen, vertrek op 5 augustus 2027 met Asteria Expeditions, Nederlandstalig begeleide groepsreis
Meer info en reservatie: Asteria Expeditions
Tel: 050 33 25 10 of via mail: [email protected]
Aan boord van het kleine expeditieschip MV Vikingfjord ontdek je het ongerepte Spitsbergen tijdens een unieke cruise met slechts 12 gasten. Je vaart langs gletsjers, stille fjorden en ruige kusten, ver weg van de massa. Je spot ijsberen op het pakijs, walrussen op het vasteland en zeevogels in omvangrijke kolonies. Onder de magische middernachtzon ervaar je het Arctisch gebied in al zijn puurheid. Geen strak schema, maar een flexibel programma afgestemd op natuur en de weersomstandigheden. Een once-in-a-lifetime-ervaring voor wie écht wil voelen hoe de stilte van het Hoge Noorden klinkt.
Aan boord van MV VikingfjordElke dag brengt nieuwe ontdekkingen. MV Vikingfjord beschikt over 2 zodiacs om verborgen plekjes te verkennen of langs de rand van het ijs te varen op zoek naar arctische dieren. Je maakt begeleide wandelingen om historische plaatsen en de ongerepte natuur te ontdekken. Spot een ijsbeer, walrussen op een ijsschots en bewonder duizenden zeevogels die rond de ruige kliffen cirkelen. Uitstekende fotografiemogelijkheden gegarandeerd.
Dit is geen standaardcruise, maar een expeditie in intieme setting waarbij elke dag aangepast is aan de natuur en haar verrassingen. Je vaart door rustig water, wandelt over de toendra en geniet van een surrealistische stilte… Dit programma laat je kennismaken met één van de laatste ongerepte wildernissen op aarde. Bereid je voor op een unieke ervaring die je nog lang bij zal blijven.
Je kan het schip ook volledig privé afhuren voor je eigen familie, vriendengroep…(maximum 12 gasten)
Niet te missen highlights van deze Nederlandstalig begeleide groepsreis in Spitsbergen
- Gletsjers, bergen en fjorden
- Periode van de middernachtzon
- Bezoeken aan historische plaatsen
- 2 zodiacs voor verkenning en landingen
- Fotografeer ijsberen, walrussen & walvissen
- Kleine groep met 12 deelnemers
Prijs per persoon in een gedeelde kajuit: Signature twin: € 17.995 pp, Signature suite: € 20.995 pp
Prijs per persoon in eenpersoonskajuit: Signature single: € 22.995 pp
Prijzen op basis van minimum 12 personen
Meer info en reservatie: Asteria Expeditions
Tel: 050 33 25 10 of via mail: [email protected]
