De betere cruise-reisbureaus & -shops in België

Waar kan ik het beste een cruise boeken of reiskoffer vinden? Onze tip: bezoek een ervaren cruisereisbureau. Zij zorgen voor vlucht, pre-night hotel, transfers, de betere kajuit of suite, het juiste cruiseschip en ook rederij dat aan je wensen voldoet en zij zijn bovendien op de hoogte van alle nieuwste cruiseaanbiedingen.

» Bekijk alle cruisebureau's
Adres Naam Website
Antwerpen, 2000
Volkstraat 32
All Ways Antwerpen http://www.all-ways.be/nl/
Antwerpen, 2018
De Keyserlei 44
WATS Reizen CruisAway http://www.cruisaway.be/
Antwerpen, 2018
Mechelsesteenweg 62
ATC Cruises Antwerpen http://www.atccruises.be/
Arnhem, 6811
Rijnkade 12
Feenstra Rijn Lijn Riviercruises https://feenstrarijnlijn.be/
Beveren, 9120
Yzerhand 9
Joly Travel http://www.jolytravel.be
Bilzen, 3740
O.L. Vrouwstraat 12
White Reizen Bilzen TUI Premium Partner http://www.whitereizen.be/contact?filiaal=Bilzen
Boechout, 2530
Nijverheidsstraat 17
Lauwers Reizen & Groepscruises http://www.lauwers.be/
Boom, 2850
Hoogstraat 3
Spillemaeckers Boom Cruises http://www.reizen-spillemaeckers.be/contact/boom
Bornem, 2880
Boomstraat 54
Bornem Travel & Cruises http://www.bornemtravel.com/
Bornem, 2880
Boomstraat 54
Bornem Travel Selectair http://www.bornemtravel.be/
Brasschaat, 2930
Bredabaan 224
Spillemaeckers Brasschaat http://www.reizen-spillemaeckers.be/contact/brasschaat
Brasschaat, 2930
Bredabaan 413
Brasschaat Travel & & Cruise Plus Partner http://www.brasschaattravel.be/
Bredene, 8450
Duinenstraat 326
Moby Travel Bredene Cindy V/d Moosdyck http://www.mobytravel.be/nl/
Brugge, 8000
Korte Zilverstraat 6
Asteria Expeditions Cruises http://www.asteriaexpeditions.be/
Brugge , 8000
Sint-Amandstraat 46
Danneels Reiskoffers & lederwaren http://www.danneelslederwaren.be/
Brussel, 1000
Lakensestraat 160
CIC Travel & Cruises - Brussel http://www.cictravel.be/nl/s/6/cruises
Brussel, 1000
Waterloolaan 9
Samsonite Store http://www.samsonite.be/nl/home/
Brussel, 1050
Avenue Maurice 1
International Languages Geneviève Alsteens http://www.ila-alsteens.be/
Brussel, 1050
Louizalaan 483
Antipodes-Travel Australië - Nieuw Zeeland http://www.antipodesvoyages.travel/nl_BE
Brussel, 1190
Av. Victor Rousseaulaan 149
All Ways Brussel http://www.all-ways.be/nl/
Deurne, 2100
Turnhoutsebaan 30
Svelta Badkleding & Lingerie http://www.svelta.be/
Dilsen, 3650
Bergerkampstraat 7
ELERS Reisburo http://www.elersreisburo.be/
Edegem, 2650
Oude Godstraat 71
Spillemaeckers Edegem http://www.reizen-spillemaeckers.be/contact/edegem/
Eeklo, 9900
Molenstraat 23
Fotograaf Vergauwe Eeklo http://www.cruisestyle.be/nieuwsbericht/gino-vergauwe-eeklo-passie-voor-topfotografie-20161112
Geel, 2440
Pas 116
De Reispas Selectair - Geel http://www.dereispas.be/nl/vakantie/
Gent, 9000
Vrijdagmarkt 38
All Ways Gent http://www.all-ways.be/nl/
Gent-Heusden , 9070
Steenhuyze 17
Adagio Tours & Cruises Heusden-Gent http://www.adagiotours.be/nl/
Haacht, 3150
Werchtersesteenweg 115
Mira Tours & Cruises Haacht http://www.miratours.be/vakantie-cruises/index.php
Hasselt, 3500
maastrichterstraat 29
Sarlee Reizen Hasselt http://www.sarlee.be/
Heusden-Zolder, 3550
Guido Gezellelaan 40
Lingerie Badkleding O'Sesoir Heusden Zolder http://www.lingerie-osesoir.be
Izegem, 8870
Nieuwstraat 31
Penta Reizen Izegem http://www.pentareizen.be/
KAPELLEN, 2950
CHRISTIAAN PALLEMANSSTRAAT 14
Sedona Travel Selectair Kapellen http://www.sedona.be/
Kapellen, 2950
Hoevensebaan 46
Thyssen Leica Verrekijkers http://www.optiek-thyssen.be/
Knokke, 8300
Dumortierlaan 96
Class Travel Knokke http://www.classtravel.be/#over_ons
Kortrijk, 8500
Stationstraat 15 bus 15
Vivatours Kortrijk http://vivatours.be/
Lanaken, 3620
Kerkplein 5 bus 7
White Reizen Lanaken TUI Premium Partner http://www.whitereizen.be/cruises-/begeleide-cruises-2016-2017/
Lanaken - Rekem, 3624
Steeds op afspraak 53
C&O Travel Lanaken http://www.lifestyle-cruises.nl/
Lier, 2500
Antwerpsestraat 47
De Reisspecialist Lier http://www.reisspecialist.be
Liège, 4000
Place des Franchises 9
All Ways Luik http://www.all-ways.be/nl/
Londerzeel, 1840
Kerkstraat 26
Walter & Co Selectair http://www.walterenco.be/
Merelbeke , 9820
Zwijnaardsesteenweg 11
Travelness Selectair Merelbeke http://www.travelness.be/nl/vakantie/
Merksem, 2170
Lambrechtshoekenlaan 246
Travel and Smile Schoten Merksem http://www.travelandsmile.be/nl/
Merksem, 2170
Maantjessteenweg 167
Five Star Cruises - Merksem Reizen http://www.fivestarcruises.be/
Merksplas, 2330
Leopoldstraat 53
Reizen Noorderkempen Merksplas http://www.reizennoorderkempen.be/nl-be/contacteer-ons
Moeskroen, 7700
Gerard Kasiersplein 14
All Ways Moeskroen http://www.all-ways.be/nl/
Mortsel, 2640
Statielei 123
Spillemaeckers Mortsel http://www.reizen-spillemaeckers.be/contact/mortsel
Oostende, 8400
Vindictivelaan 6
Select Together Groepscruises http://www.selectcruises.be/
Oostende , 8400
Torhoutsesteenweg 449
Azuriet Oostende & Cruise Plus Partner http://www.azuriet.be/
Oostende , 8400
Vindictivelaan 6
Thalassa Selectair Oostende http://www.thalassacruises.be/
Rijkevorsel, 2310
Oostmalsesteenweg 176
Verhoeven Reizen & Cruises - Rijkevorsel https://www.verhoeven.be/zomervakanties/zeecruise/
Ronse, 9600
Hospitaalstraat 4
Easy Travel Ronse Selectair http://easy-travel.be
Sint-Lenaarts, 2960
Dijkstraat 3
Cruise Selection http://www.cruiseselection.be/index_nl.htm
Sint-Niklaas, 9100
Grote Markt 72
Cruise Plus St.Niklaas http://www.cruiseplus.be
Sint-Niklaas, 9100
Grote Markt 72
De Cauwer St.Niklaas www.reizendecauwer.be
Stekene, 9190
Dorpsstraat 87
Koffers en Go Stekene http://www.koffersengo.be/nl/
Tervuren, 3080
Tervuursesteenweg 7
Decuyper Travel & Cruise Plus Partner http://www.decuypertravel.be/
Tongeren, 3700
Jaminéstraat 1
White Reizen Tongeren TUI premium Partner http://www.whitereizen.be/cruises-/begeleide-cruises-2016-2017/
Vilvoorde, 1080
Maubeugelaan 4
Go For Cruise Groepscruises http://www.goforcruise.be/nl/
Vilvoorde, 1800
Maubeugelaan 4
Present Travel Vilvoorde http://www.goforcruise.be/nl/
Zandhoven, 2240
Langestraat 49
Van Loock Koffers, Lederwaren, Schoenen http://www.vanloock.com/
Oceania Cruises, heerlijke belevenis
Meer info
Brasschaat Travel
Meer info
Star Clippers
Meer info
ATC Cruises Antwerpen
Meer info

Schrijf je in voor de nieuwsbrief van CRUISE & STYLE!